אודות

מי אנחנו מאחורי ריידאון

ריידאון שיווק דיגיטלי היא חברה המציעה one-stop shop לשיווק העסק שלכם באינטרנט

ריידאון שיווק דיגיטלי

אנו בריידאון מציעים משרד פרסום אישי לעסקים קטנים ובנוניים, אצלנו אתם תהיו בראש שקט בכל הנוגע לשיווק העסק שלכם, כל מה שתצטרכו נמצא במקום אחד, החל מעיצוב הלוגו שלכם, הקמת אתר אינטרנט, עיצוב דפי נחיתה, פרסום וקמפיינים, וקידום אורגני בגוגל, הפקת סרטוני וידאו, וכל גרפיקה שתצטרכו כדי למתג את העסק שלכם. 

מנכל ריידאון שיווק דיגיטלי

מימון בדוש

קריאייטיב תכנון ואסטרטגיה

אנו בריידאון מבינים את הצורך של בעלי עסקים היום, לקבל יותר פניות ולקוחות חדשים, בסופו של יום זה מה שכל עסק צריך. במדינת ישראל יש יותר מחצי מיליון עסקים, וכמות משרדי הפרסום לא יכולים לטפל בכל העסקים האלה, ואותם עסקים קטנים ובינוניים בדרך כלל לא יכולים להרשות לעצמם להצטרף למשרדי פרסום כאלה, היחס הכללי מידי, המחירים המטורפים, ולכן אנו הקמנו את ריידאון שיווק דיגיטלי, לתת לאותם בעלי עסקים מקום אחד לכל מה שקשור לשיווק העסק.

אברהם בדוש

ניהול פרויקטים וקידום אתרי אינטרנט

לנהל פרויקטים של SEO וקמפיינים ל-לקוחות שלנו, זה דורש המון אחריות, אנו לעולם לא ניקח פרויקט שאנחנו לא בטוחים שנצליח לעוף איתו למעלה. בעולם של היום שערוץ השיווק החזק ביותר הוא שיווק דיגיטלי המטרה שלנו זה לנצח עם כל לקוח שלנו ברשת, על ידי בניית אסטרטגית שיווק אישית לעסק שלו, רק כך נצליח להתגבר על המתחרים.